Nek Dijital Büro ve Fotokopi Makinaları Ltd.Şti. BURSA
Bize Ulaşın: (224) 225 56 12

Tüketim Malzemeleri

Tüketim Malzemeleri

Cihazlarınızın performansı kullandığınız orijinal sarf malzemeleri ile direk ilgilidir. Cihazınızdan fabrikanın bildirdiği verimi almak istiyorsanız NEK Dijital'in sunduğu orijinal toner, drum uygun malzemeleri kullanmanızı öneririz.

NEDEN ORİJİNAL SARF MALZEMESİ ?

Kullanmakta olduğunuz fotokopi veya çok fonksiyonlu yazıcılar sisteminiz içerisinde, doküman yönetiminin önemli parçalarıdır. Bu ekipmanların sağlıklı çalışması yapılan işlerinizin kağıda dönüştirilmesi acışından çok önemlidir.

Ofis ekipmanları üreticileri, makineleri tasarlarlarken orijinal sarf malzemelerinin kimyasal içeriklerine göre makinelerin özelliklerini en uygun performans için ayarlarlar. Böylece makinenin uygun maliyetli ve verimli çalışması sağlanır.

Orijinal olmayan sarf malzemelerinin kullanımı cihazlarınızın performansını olumsuz yönde etkileyecektir. Satın alma esnasında orijinal malzeme ile arasında belirgin bir fark görünmesine rağmen, kısa bir zaman içerisinde makine içerisinde bulunan ve maliyetleri çok pahalı olan diğer ekipmanlara zarar vererek, sizi çok daha büyük bir maliyetin altına sokacaktır. Belirli bir dönem sonunda cihazınıza harcamış olduğunuz yedek parça, bakım ücretlerini topladığınızda orijinal sarf malzme bedelinden çok daha fazla bir bedel ödediğiniz fark edeceksiniz.

Orijinal Sarf Malzemesi Kullanımı ile

Sarf malzemesinden fabrikanın bildirdiği verimi alırsınız.

Orijinal sarf malzemesi makineniz ile tam uyumlu olduğundan maliyeti yüksek diğer parçalarına zarar vermez ve siz makinenin toplam harcamasından tasarruf edersiniz.

Üreticiler orijinal olmayan sarf malzemesinden dolayı oluşacak hasarları garanti altına almadıklarından; gereksiz garanti problemleri ile uğraşmazsınız.

Orijinal sarf malzemesi kullanırken makinenizde çıkabilecek problemlerde, makinenin üreticisine kadar olan tedarik zincirindeki yetkililere ulaşma şansınız olacaktır.

Bu nedenlerden dolayı cihazlarınız üzerinde mutlaka GESTETNER markalı orijinal sarf malzemeleri kullanmalısınız.