Nek Dijital Büro ve Fotokopi Makinaları Ltd.Şti. BURSA
Bize Ulaşın: (224) 225 56 12

Nek Dijital Hakkımızda

Nek Dijital Fotokopi Makinaları

30 yıllık fotokokopi ve dijital cihazlar teknolojisinin tecrübesiyle kurulan Nekdijital, Bursa ve çevresinden Marmara Bölgesine açılmaya devam ediyor. Kaliteli ve Güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine en iyi hizmeti en uygun platformda vererek sizlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Amacımız, müşterilerimizi başarıya ulaşırken yardımcı olacak çözümler sunmaktır. Kalifiye servis elemanlarımızla , ofis cihazlarınızın problemlerini yerinde, gerekiyorsa işinizi aksatmayacak çözüm önerilerimizle beraber şirket araçlarımızla teknik servisimize ulaştırıp en kısa zamanda problemlerinizi gideririz

Çok fonksiyonlu fotokopi cihazlardan yüksek kapasiteli ve yüksek hızda renkli fotokopi sistemlere kadar tüm baskı cihazlarını tedarik ederiz. Tüm bu çözümlerin sisteminize kurulması ve devamında da kaliteli servis sunmanın önemini biliyor ve bu doğrultuda çalıyoruz. Efektif maliyetlerle çözümler sağlayarak döküman yönetiminde etkili çözümler.

VİZYONUMUZ

Gelişmiş teknolojik ürün yelpazesi ve kaliteli teknik servisimiz ve müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, sirketimiz ve müşterilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulatmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Doğruluk Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Müşteri Odaklılık Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız.

Proaktif Olmak Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alırız

Takım Ruhu Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimizi anlamaya çalışır ve yardım ederiz.

Çevreye Saygı Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.