Nek Dijital Büro ve Fotokopi Makinaları Ltd.Şti. BURSA
Bize Ulaşın: (224) 225 56 12

Streamline NX®

Streamline NX®

Streamline NX, Firmanızdaki tüm doküman akışını kontrol etmenizi sağlayacak programları içeren bir yazılım paketidir.

Bu yazılım sayesinde doküman üretim maliyetlerinizi düşürdüğünüz gibi kağıt,elektrik ve sarf malzemesi sarfiyatını kontrol altına alarak çevre korumasına da katkıda bulunmuş olursunuz. Ayrıca bu yazılım paketi size gizli dokümanlarınızın güvenliğini de sağlar.

Aşağıda bu yazılım paketinin sağladığı birçok yarardan bir kaçını bulacaksınız.

Konu ile ilgili bilgi almak ve sizin için en iyi çözümü öğrenmek için lütfen bizimle bağlantı kurunuz. Yazılım ile ilgili detaylı broşür için lütfen tıklayınız.

Operasyonel Maliyetlerinizi Düşürür

Tek bir yazılım paketi olduğundan cihaz, kullanıcı ve kontrol yazılımlarını tek bir bünyede toplayarak yazılım yatırım masraflarını düşürür.

Bilgi işlem departmanlarının kolayca cihaz, kullanıcı ve kontrollerini yapmasını sağlayarak, zamandan tasarruf ettirir.

Birleştirilmiş ve basitleştirilmiş kullanıcı ara birimi ile kullanıcıların etkinliğini arttırır. Bu sayede kullanıcıların cihaz başında geçirdikleri zamanı kısaltarak zamandan tasarruf sağlar.

Basılı dokümanları tekrar basıp dağıtmak üzere tarayıp dijital olarak gönderilmesini sağlayarak baskı maliyetlerinden %30- 40'a kadar tasarruf sağlar.

İşlem Hızını Geliştirir

Çalışanlar için dokümanları tarayıp dijital olarak dağıtma işlemlerini kolaylaştırarak: firma çapındaki dokümana ulaşım ve iş akışını geliştirir.

Çalışanların en gerekli yerde bilgiyi hızlıca ulaştırmalarını sağlayarak; onların işbirliğini ve işe olan titizliğini geliştirir.

Hassas Dokümanları Korur

Dokümanları sadece kendi sahipleri tarafından görülmesini sağlayan güvenli doküman çıkartma özelliği sayesinde, hassas dokümanların yetkisiz kişiler tarafından görülmesini engeller.

Firma güvenlik politikaları doğrultusunda elde edilmesi kolay zayıf kağıt dokümanları güvenli dijital kopyalara çevirerek korur.

Karmaşık Uyumluluk Sorunlarını Kolaylaştırır

Devamlı ve iyi şekilde dokümantasyon yaratma ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

Kullanıcı yetkilendirme amacı ile toplu ve doğru şekilde iş geçmişlerini izler. Bu sayede hangi dokümanın ne zaman kimin tarafından sisteme alındığını takip edebilirsiniz.