Nek Dijital Büro ve Fotokopi Makinaları Ltd.Şti. BURSA
Bize Ulaşın: (224) 225 56 12

Card Authentication Package

Card Authentication Package

Dokümanlarınızı ve Gestetner cihazlarınızı her yerde ve güvenli bir şekilde takip edip, yetkisiz kişileri dokümanlarınızdan ve cihazlarınızdan uzak tutmanızı sağlayan bir yazılım paketini size sunuyoruz.

Card Authentication Package(CAP) Elektronik kimlik kartları ile Gestetner cihazlarınızın yazıcı, fotokopi, tarayıcı ve faks fonksiyonlarını kontrol altına alarak yetkisiz kişiler tarafından kullanımını engelleyen bir yazılım/donanım paketidir. CAP kullanım fonskiyonlarını arttırabilmek için isteğe bağlı birçok ek paketle desteklenebilmektedir.

Detaylı bilgi almak ve size en uygun çözümü öğrenebilmek için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.

Bu paket sayesinde;

Sadece yetkili kişiler Gestetner cihazların istenilen özeliklerini kullanabilirler.

İsteğe göre yetkilendirilen kişilerin izinli oldukları fonksiyonlar da sınırlandırılabilir.

Gönderilen çıktılar doküman sahibi ilgili cihazın başından kendisini kimlik kartıyla tanıtmadan basılmayacağından doküman güvenliği sağlanmış olur.

Gönderilen çıktılar kimlik kartı cihaz başından okutulmadan yazılım içerisinde bekler ve belirlenen zaman sonunda alınmazsa silinir. Böylece gereksiz çıktıların yapılması engellendiğinden kağıt,zaman ve para tasarrufu sağlanır.

Sadece kimlik kartı ile cihaz fonskiyonlarına ulaşıldığından dolayı, yetkisiz kişilerin tarama fonksiyonunu kullanması engellenir. Bu sayede dışarı çıkmaması gereken dokümanlar yetkisiz kişilerce taranıp şirket dışına çıkartılamaz ve güvenlik sağlanır.